צור קשר עכשיו: 052-2628033
     
 
  אירועי  המרכז
  מתכונים  
  סיפורים מהקליניקה  
 
  מן העיתונות

תמונות 

מאמרים 

סרטונים 
 
 
ירקות מכילים שפע של ויטמינים, מינרלים נוגדי חימצון ואנזימים. חשוב לאכול ירקות בתחילת כל ארוחה כדי שהאנזימים שלהם יסייעו לפעולת העיכול וכדי למקסם את ספיגת הרכיבים שהם מכילים ומומלץ לאכול 8-12 מנות ירק ביום בכל הצבעים האפשריים- שני סלטים בשתי הארוחות העיקריות יענו על הצורך הזה בקלות. היכנסו למתכונים שלי וגלו רעיונות לסלטים מעניינים, טעימים ומזינים.
 

 
הצטרפו לקבוצת הווצאפ השקטה לקבלת טיפ בריאותי יומי ומתכון בריא בכל שבוע
לחצו כאן להצטרפות
  
 
 
להצטרפות לאינסטגרם לחצו כאן
 

אירידולוגיה- ראי הנפש


נאמר ש"העין היא ראי הנפש", ואכן, מבט בגלגל עיניו של האדם הינו כקריאה בספר פתוח. גלגל העין הוא מפה של גוף האדם, נפשו ואירועי חייו המשמעותיים.
בעיניים יש מסה גדולה של תאי עצב וכל המידע שמגיע ממערכת העצבים דרך המח מגיע לעיניים. העין היא בעצם שלוחה של המח ולכן כל אירוע, פיסי או נפשי "נרשם" בעין באופן מידי לאחר התרחשותו.

ברמה הגופנית בגלגל העין ניתן לראות את הגנטיקה המשפחתית עד 3 דורות אחורה, את המצב הבריאותי בהווה, את האיברים שיש לחזק כדי שלא יופיעו תסמינים בעתיד. כך ניתן לטפל באדם על ידי המלצות למניעה של מחלות העלולות לתקוף אותו לפי הגנטיקה שלו או לפי האיברים החלשים אצלו.
העין מספרת לאילו מאכלים האדם רגיש, אילו מאכלים יחזקו אותו, האם יש חסרים של ויטמינים ומינרלים בגוף והאם ישנם עודף ליחה או פרזיטים.
ברמה הנפשית ניתן לגלות מה מעיק על האדם, מה חסר לו בחיים (שמחה, אהבה, זוגיות...), איזה תכונה שלילית שולטת בו (פחד, כעס, דאגה..) וכך לטפל באדם השלם- לא רק בגוף אלא גם בנפש, כיוון שהנטורופתיה היא שיטת טיפול טבעית המתייחסת לנפש כאל חלק חשוב וחיוני בריפוי, ממש כפי שהרמב"ם כבר הדגיש שללא נפש מאוזנת ושמחה, לעולם לא יהיה ריפוי מלא.
בעין נרשמים אירועי חיים משמעותיים וכך ניתן לראות אם שעת הלידה הייתה טראומתית, אם בבגרות קרה אירוע שנחרט בזיכרון, וכך- הרבה פעמים רואים שלאחר אירוע חיים משמעותי שחל בגיל מסוים "פתאום" הופיעו סימפטומים של מחלה בגוף.
הנטורופתיה יודעת לטפל בכל אלו ולכן האירידולוגיה היא כלי חשוב בידי המטפל בדרך לריפוי שלם.
אחת ממטרות האירידולוגיה היא "הבאת אור למקומות חשוכים"- הווה אומר, הארת תשומת ליבו של האדם שמשהו בגופו לא כשורה ועל ידי הדרכה נכונה להביא אור (הזנה וריפוי) לאיבר שמאותת בעין ועדיין לא פיתח תסמינים מוחשיים.


האבחון האירידולוגי הוא כלי אבחון רב עוצמה המבטא יותר מכל את גדולתו של הבורא אשר טבע בעין שלנו את חותם הגוף כולו. "מה רבו מעשיך ה', הכל בחכמה עשית"!

 

 


 
 
052-2628033  |  therapecr@gmail.com  
   
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים