צור קשר עכשיו: 052-2628033
     
 
  אירועי  המרכז
  מתכונים  
  סיפורים מהקליניקה  
 
  מן העיתונות

תמונות 

מאמרים 

סרטונים 
 
 
ירקות מכילים שפע של ויטמינים, מינרלים נוגדי חימצון ואנזימים. חשוב לאכול ירקות בתחילת כל ארוחה כדי שהאנזימים שלהם יסייעו לפעולת העיכול וכדי למקסם את ספיגת הרכיבים שהם מכילים ומומלץ לאכול 8-12 מנות ירק ביום בכל הצבעים האפשריים- שני סלטים בשתי הארוחות העיקריות יענו על הצורך הזה בקלות. היכנסו למתכונים שלי וגלו רעיונות לסלטים מעניינים, טעימים ומזינים.
 

 
הצטרפו לקבוצת הווצאפ השקטה לקבלת טיפ בריאותי יומי ומתכון בריא בכל שבוע
לחצו כאן להצטרפות
  
 
 
להצטרפות לאינסטגרם לחצו כאן
 

דיקור סיני

שיטת הדיקור נהוגה מימי קדם לטיפול במחלות שונות ולהקלה על כאבים. הדיקור נועד לגעת בנקודה מסוימת העוברת במסלולים עצביים לאיברים המבקשים ריפוי.  כך ניתן לטפל בעצירות, שלשול, כאב בטן, כאבי מפרקים, בעיות עור, עייפות, סוכרת, עצבנות, בעיות הרומונליות שונות ואף בעיות רגשיות כגון פחדים. דרך הדיקור אפשר גם להביא לגמילה מעישון ולסייע מאד בתהליך ירידה במשקל. במרכז תרפא נעשה שילוב בין טיפול נטורופתי לדיקור- שילוב אשר הוכיח את עצמו כמנצח בטיפול במחלות שונות. 
אני רואה ניסי נסים בשילוב זה בטיפולי פוריות, חרדה, גמילה מעישון, כאבי בטן ועוד. מבחינתי הדיקור הוא כמו ניתוח - חודר עמוק ומחולל שינויים מדהימים בגוף הן ברמה הפיזית והן ברמה הנפשית ואגלה לכם סוד: אני בעצמי החלטתי ללמוד דיקור לאחר שטופלתי בדיקור וחוויתי את קסמיו- ההשפעה שלו היתה מדהימה והבנתי שגם אני רוצה לעזור לאחרים כמו שנעזרתי בכלי הטיפולי הזה בעצמי.


 
 
052-2628033  |  therapecr@gmail.com  
   
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים