צור קשר עכשיו: 052-2628033
     
 
  אירועי  המרכז
  מתכונים  
  סיפורים מהקליניקה  
 
  מן העיתונות

תמונות 

מאמרים 

סרטונים 
 
 
ירקות מכילים שפע של ויטמינים, מינרלים נוגדי חימצון ואנזימים. חשוב לאכול ירקות בתחילת כל ארוחה כדי שהאנזימים שלהם יסייעו לפעולת העיכול וכדי למקסם את ספיגת הרכיבים שהם מכילים ומומלץ לאכול 8-12 מנות ירק ביום בכל הצבעים האפשריים- שני סלטים בשתי הארוחות העיקריות יענו על הצורך הזה בקלות. היכנסו למתכונים שלי וגלו רעיונות לסלטים מעניינים, טעימים ומזינים.
 

 
הצטרפו לקבוצת הווצאפ השקטה לקבלת טיפ בריאותי יומי ומתכון בריא בכל שבוע
לחצו כאן להצטרפות
  
 
 
להצטרפות לאינסטגרם לחצו כאן
 

תוספי מזון


למזון טבעי ישנה עוצמה רבה בריפוי מחלות ובשמירה על הבריאות, מעצם היותו מכיל ויטמינים ומינרלים במינון וביחס האופטימלי הנדרש לקיום תקין של הגוף.
לעיתים, החסר הנשקף מבדיקות הדם של המטופל או מהאבחון שבוצע לו בויטמין או במינרל כלשהו, הוא כל כך גדול, שלא ניתן להסתפק בתזונה לשם השלמתו ויש להמליץ לו על נטילת תוסף מזון.
"אז מה בעיה?" תשאלו, "הרי הולכים לרשתות הפארם, בוחרים תוסף מזון מהמדף ונוטלים, למה צריך להגיע לאיש מקצוע לשם כך?" זו הטעות הגדולה של רוב האנשים.
יצרניות תוספי המזון הן כה רבות וכל אחת מהן מתהדרת במוצרים הייחודיים רק לה באמצעות מסרים שיווקיים ואריזה שובת עין. בפועל, הדבר החשוב ביותר בתוסף הוא יכולת הספיגה שלו בגוף ופעולתו למניעת החוסר. בחירת תוסף ללא ייעוץ מקצועי אינה אחראית ואינה מקדמת בריאות, אלא להיפך, היא עשויה לגרום לנזק.  
בשביל הבריאות שלכם, אני מרחיקה עד יצרניות התוספים הטובות בעולם ובלבד שתקבלו את תוסף המזון הטוב ביותר עבורכם, הן בהיבט כושר של הספיגה שלו והן בהיבט של רכיביו השונים.
הנה מס' דוגמאות לכך: 


ויטמין D- בארץ, ויטמיני ה- D השונים לוקים בחסר. חלקם מכילים ממתיקים, חומרים משמרים מסוכנים, שמנים צמחיים מזיקים ואף צבעי מאכל! בנוסף, המינון בהם מאד נמוך ולא עולה על 400 יחידות בינ"ל. כאשר יש חסר בגוף של ויטמין D , מינון נמוך כזה לא יועיל כלל ויש צורך במינונים של אלפים. מטופלינו זוכים לתוסף ויטמין D במינון מספק, בעל כושר ספיגה מצוין, המיובא בלעדית על ידינו מארצות הברית.  
ויטמין B-12- ישנן שתי נגזרות של ויטמין B-12: מתילקובלמין וציאנוקובלמין. בארץ ניתן למצוא על המדפים את נגזרת הציאנוקובלמין שאיננה נספגת בגוף בקלות בעוד שמתילקובלמין היא היא הנגזרת הדרושה לגוף והיא שנספגת מהר וביעילות. גם תוסף זה מיובא בלעדית על ידינו מארה"ב.
קומפלקס ויטמיני B: מדובר במשפחת ויטמיני  B שכאשר נמצאים אחד בחברת השני, ספיגתם טובה יותר. הכמוסות הנמכרות ב"תרפא" מכילות נגזרות של ויטמיני B הנספגות ביעילות רבה יותר, אודות לנוכחות ויטמיני B  נוספים ונדירים שאינם נכללים בתוספי התזונה על המדפים בארץ. מוצר איכותי זה מיובא מארה"ב בלעדית על ידינו.
אומגה 3 - כידוע, חומצת שומן אומגה 3 רגישה מאד לחום ועל כן, יש לאחסנה במקרר. חוסר הקפדה על תנאי אחסון פוגמת ביעילותה ואף הופכת אותה לרעילה. בנוסף, מכילים תוספי אומגה 3 על המדף שרידי מתכות רעילות הידועות כמזיקות. מרכז תרפא הינו משווק מורשה בלעדי באזור הנגב של "אומגה 3 גליל" – תוסף אומגה 3 משמן דגים טהור, הנקי לחלוטין משרידי מתכות ומוחזק בתנאי קירור לשמירה על טריותו ובטיחותו.


אם בדיקות הדם שלך אינן מאוזנות או שרופא המשפחה הצביע על חוסר אפשרי של ויטמינים או מינרלים בגופכם, כדאי שתגיע/י למרכז תרפא לקבלת טיפול טבעי ותומך, הכולל התאמת התוסף הטוב ביותר עבורכם
 

לפרטים נוספים ולהזמנת תור התקשרו
052-2628033


 


 
 
052-2628033  |  therapecr@gmail.com  
   
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים